top of page
Bride Posing_edited_edited.jpg

Potrebujete POMOC?

Získajte E-KNIHU: Plánujeme svadbu krok po kroku

TERAZ úplne ZADARMO! 

+ EXTRA: Svadobná kalkulačka nákladov a ZOZNAM úloh

  • Writer's pictureMichal S.

Kameraman na svadbu Banská Bystrica

Hľadáte kameramana na Vašu svadbu z okolia Banská Bystrica? Napíšte mi :). Pozrite si moje portfólio a rozhodnutie nechám už na Vás...kameraman-na-svadbu-banska-bystrica

Hľadáte kvalitného a spoľahlivého fotografa, kameramana, DJ-a, kapelu či starejšího? Ak chcete ušetriť čas a námahu, viem Vám OKAMŽITE ZASLAŤ mnou overených ľudí, ktorých poznám a ja osobne vždy odporúčam! Ak máte záujem je to rýchle, ľahké a ZADARMO viac info je tu.


Som profesionálny svadobný kameraman z Kremnice (skúsenosti mám +10 rokov s natáčaním). Svadby robím po celom Slovensku. Keďže som z Kremnice (cez kopec), nemám to ďaleko na Vašu svadbu v Banskej Bystrici alebo jej okolí. Preto neúčtujem ŽIADNE cestovné náklady extra! Banskú Bystricu poznám, chodievam tam, spravil som tam aj v okolí niekoľko svadieb. Nechcem už písať toľko o mne :D. preto si prosím pozrite zopár video-ukážok a rozhodnite sa sami či ma kontaktujete :). Ďakujem.Krátky trailer zo svadby Pere a Anka (bola to "multi-kultúrna svadba" Španielsko + SVK)


Ak hľadáte niekoho, kto Vám natočí celý svadobný deň moderným "filmovým" spôsobom, plnom emócií a hovoreného slova, ak nechcete to nudné 3-hodinové video, čo sa robilo kedysi, som tá správna voľba. Samozrejmosťou ale je, že vždy odovzdávam aj celé časti momentov, ktoré si želáte. Preto sa nemusíte báť, že o niečo prídete! Zvyčajne okrem svadobného filmu a klipu odovzdávam aj cca 1-2 hodiny extra materiálov úplne ZADARMO.


Ďalšie užitočné info:Ukážka zo svadby Nika & Marek (svadobný klip) / svadba Žilina


V prípad záujmu a preverenia info o dostupnosti či mojej ceny, ma prosím kontaktujte na: info@svadobny-kameraman.sk Viem pomôcť aj pri hľadaní DJ, kapely, súboru na čepčenie, fotografa, starejšieho a iných vecí :).Odporúčam Vám tiež troška sa "prehrabať" v mojom blogu možno nájdete nejaké užitočné informácie:OHLASY tvz. referencie priamo od Niki a Mareka na ich svadobné video:


"Prepáč, že ti ani nemám čas poriadne napísať a poďakovať, tvoja práca na našom videu a celkovo tvoj prístup bol profesionálny a dielo, ktoré si nám zhotovil bolo nádherne. Ďakujeme ti za uchovanie spomienok a rob naďalej svoju prácu ako robíš." Marek.

Ak chcete ušetriť čas a námahu, viem Vám preveriť do 24-48 hodín, kto je na Váš termín svadby voľný z mojich kamošov a parťákov: fotograf, kameraman, DJ, kapela, starejší či súbor na čepčenie. Ide o mnou overených ľudí, ktorých poznám a ja osobne vždy odporúčam. Ak máte záujem je to ZADARMO a viac info je tu.

Recent Posts

See All

Comments


HĽADÁŠ KAMERAMANA

NA SVOJU SVADBU? NAPÍŠ MI...

bottom of page