top of page
Svadobné video

SVADOBNÉ VIDEO PLNÉ EMÓCIÍ A LÁSKY

Želáte si, aby Vaše svadobné video bolo plné emócií a Vašej lásky? Tak práve také videá robím a odovzdávam mojim klientom. Často sa mi stáva, že prvé reakcie počas pozerania svadobného videa, sú slzy od radosti, zimomriavky, dojatie. Vtedy si poviem: ÁNO, zase som to dokázal, opäť sa to podarilo! Niekedy dokonca rozplačem aj chlapov (niekedy vyletí slza aj mne :), pri strihaní a pozeraní). Najdôležitejšie je pre mňa vytvoriť krásnu spomienku na Vašu svadbu. Viac o mne nájdete v sekcií Kameraman na svadbu - o mne.

Čo ak nechceme toľko emócií a lásky, ale sme skôr pre video zábavné a viac PÁRTY?

 

POZOR, nie všetko vo videách, je iba o tom ako Vás rozplakať. Robím to iba tam, kde sa to hodí. Sú situácie počas svadobného dňa, kde vyzdvihujem zábavu a dobrú náladu. Nechcem sa tu rozpisovať, pre viac info navštívte sekciu "Časté otázky". Ak chcete, aby Vaše video bolo viac o zábave a PÁRTY, nie je to problém! Spomeňte mi to v našej komunikácií :).

Video kedysi vs. dnes...

Svadobné videá boli kedysi extrémne dlhé. Kameraman odovzdával celý jeden dlhý "dokument" o tom čo, kde, ako prebiehalo (aj 2-3 hodiny). Veľa kreativity tam nebolo a ľudia často pretáčali, a tak nemali "ten filmový" zážitok. Pri pozeraní si svoj deň neužili (opäť), pretože len pretáčali, pretáčali...

 

Ako to robím ja?

 

Dnes sa stretnete s výrazmi ako "svadobný klip" a "svadobný film". Rozdiel? Svadobný klip je veľmi krátka verzia - zostrih celého Vášho dňa (2-5 minút), vhodný na "rýchlu" spomienku či na sociálne siete. Svadobný film je ako "film", je to pekný, pútavo postrihaný priebeh Vašej svadby, s použitím niektorých "techník" strihu, ako vo "filme". Materiály dostanete v kvalite 4K, či Full HD. Všetko dostanete na USB, aj v online galérií (úložisku). Viac v spomínanej sekcií "časté otázky".

 

 

DOSTANETE TIEŽ ZADARMO...

 

Áno, zadarmo odo mňa dostanete aj celé časti rôznych momentov z Vašej svadby (väčšinou tie, čo som "skrátil" - postrihal). Prečo? Aby ste o nič neprišli! Veľmi často počúvam od iných..."Ach ten náš kameraman spravil krásne video, ale spravil nám iba krátky klip a inú spomienku už nemáme! Škoda, chceli sme vidieť viac! Chceli sme to mať na pamiatku..." Preto ja robím aj klip, aj film, aj Vám dám EXTRA zábery, aby ste si to pozreli s originál zvukom a mali tak krásnu spomienku. 

 

AK SOM VÁS ZAUJAL, POZRITE SI PROSÍM MOJE VIDEO-UKÁŽKY NIŽŠIE. IDE O SVADOBNÉ KLIPY A TRAILERY.
 

bottom of page