top of page
Kameraman na svadbu

NIEČO O MNE

Som manžel, otec, kameraman na svadbách, ale aj trošku fotograf (nefotím ale svadby, skôr iný žáner). Okrem toho, že moja práca je moje hobby a MILUJEM TO, rád si pozriem dobrý film či seriál (najradšej asi komédiu). Občas zbehnem do fitka (stále to nie je vidieť :D). Máme psíka Cindy (Jack Russel), korytnačku Matyldu a radi cestujeme - "zbierame" hlavne ostrovy po svete. Obdivujeme ale aj naše rodné Slovensko.

 

 

Ako som spomínal v úvode, hovorím plynule po anglicky, dohovorím sa aj nemecky. Milujem slovenské, ale aj zahraničné, či "zmiešané svadby" (rôzne národnosti). Som znamenie ryba. 

 

 

Svadobný deň je náročný a zbehne veľmi rýchlo, preto ak viem pomôcť, určite pomôžem. Dokonca už počas komunikácie cez e-mail zasielam moje užitočné články/rady, či moju e-knihu. Pamätám si, že raz som (nečakane) zvážal kvety alebo sme so ženíchom ešte pred obradom kupovali ďalší opasok :D. 
 


Som skôr "pozorovateľ", pretože verím, že ozajstné emócie sa nedajú hrať a je to vidno i na samotných záberoch. Videá tvorím dynamickejšie, veľa strihu, veľa rôznych uhlov, detailov, vyberám kvalitnú "nekomerčnú" hudbu, snažím sa nevstupovať do deja a hlavne byť v strehu.

Určite Vás zaujímajú aj ďalšie veci, a preto prosím navštívte sekciu "časté otázky".
 

Svadobny kameraman - Michal Schwarz

"Kameraman Miško je profesionál, čo presne vie, čo robí, hodnotíme všetkými 10-timi. Veľmi sme si sadli a všetko prebiehalo hladko. S jeho humorom sme  pred kamerou zabudli, že nás točí a užili si svoj deň.  S videom a klipom sme boli tiež veľmi spokojní, všetko čo sme chceli nám splnil, plus záznam z celého dňa nás tiež milo prekvapil! Odporúčame!"

Martinka & Pavol

bottom of page