top of page
Snímka obrazovky 2021-10-22 o 17.11_edited.jpg

ČASTÉ OTÁZKY

Aké dlhé video dostaneme?

Hlavný svadobný film je v rozsahu 25-45 minút. Je to kombinácia strihania záberov do hudby a aj hovoreného slova zo svadby či originál hudby zo svadby. Film je zaujímavo a dynamicky postrihaný tak, aby ukázal celý svadobný deň v najlepších momentoch, a aby to naozaj nebola nuda! Navyše dostanete aj "celé" nepostrihané zábery (často je to až 1 - 1,5 hodiny extra záberov), na ktorých sa dohodneme, takže nebude nič chýbať :). V prípade, že chcete vidieť ukážku, napíšte mi. Všetko ale dohadujeme či už na osobnom stretnutí alebo v online / telefónom hovore, na ktorom si preberieme detaily a najmä sa lepšie spoznáme :).


Dostaneme aj krátky svadobný klip?

Rozhodne áno! Svadobný klip dávam vždy, ide o krátky zostrih toho najlepšieho v rozsahu 2-5 minút. Väčšinou ide o jednu pieseň, ktorú vyberám ja (kupujem licenciu, aby ste ju mohli použiť aj online!). V klipe sa väčšinou zameriavam na Vás dvoch, na Vašu lásku, dojemné a pekné momenty z celej svadby.


Ako by si opísal svoj štýl natáčania aj výsledného diela?

Reportáž celého svadobného dňa, bez nevyhnutného zasahovania do deja. Zachytenie detailov a dôležitých momentov, emócií, ktoré potom postrihám tak, aby video bolo krásne, pútavé, romantické, dojemné, ale aby aj ukázalo zábavu i program. Určite ma neuvidíte s obrovskou "nápadnou" video-technikou, aby som ohúril. Som skôr nenápadný a "lovím" po dobrých záberoch. Okrem toho sa snažím vždy svadobčanom, čo najviac pomôcť a ako "pridanú hodnotu" píšem veľa článkov, robím videá, či e-knihy ako plánovať svadbu, rôzne tipy/rady na svadbu, čo koľko stojí a pod. Nájdete to v sekcií BLOG.


Odkiaľ si a v akej lokalite pôsobíš?

Som z Kremnice, robím však po celom Slovensku. Niekedy i ďalej...


Koľko stoja tvoje služby?

Veľmi rád Vám pošlem môj cenník, prosím, kontaktujte ma. U mňa neuvidíte "balíky", ponúkam len jednu variáciu (najžiadanejšiu a za mňa najlepšiu), ale s možnosťou vybrať si ešte dodatočné služby a kvalitu videí (viac v cenníku).


Kedy dostaneme hotové videá?

Štandardne dodávam za 3-6 týždňov, v zmluve ale uvádzam "pre istotu" 8 týždňov. Nestáva sa mi, že dodanie trvá až toľko, ale je to v prípade nečakaných situácií....


Ako odovzdávaš videá?

Bežne je to kvalita Full HD (1080 p.), formát .mp4, aby to išlo prehrať na všetkých moderných zariadeniach (video nie je obrovské, berú ho i sociálne médiá, ide o "štandard"). Je ale možnosť aj 4K (sú to dve "verzie" v cenníku Full HD a 4K). Odovzdanie je na 1x USB kľúči, a to poštou alebo osobne. Krátky svadobný klip (niekedy aj cely svadobný film) nahrávam na externé online úložisko (prístup máte len vy a komu ho ešte pošlete) a môžete si ho pozrieť ešte skôr než dostanete Vaše USB. Ak máte dilemu či 4K alebo Full HD tu nájdete odo mňa pomoc :).


Chodíš sám?

Áno, na svadby chodím sám, nemám asistenta...vystačím si sám, lebo viem, že za kvalitu ručím JA. Niektoré veci točím aj na druhú kameru (záleží od miesta, času a okolností). 


V prípade, že máte iné otázky, napíšte mi :).

 

bottom of page