top of page
Bride Posing_edited_edited.jpg

Potrebujete POMOC?

Získajte E-KNIHU: Plánujeme svadbu krok po kroku

TERAZ úplne ZADARMO! 

+ EXTRA: Svadobná kalkulačka nákladov a ZOZNAM úloh

  • Writer's pictureMichal S.

Kameraman na svadbu Zvolen

Chýba Vám kameraman na svadbu najlepšie z okolia Zvolen? Vyskúšajte mňa :). Pozrite si moje portfólio a sami sa rozhodnite, či za to stojím...


kameraman-na-svadbu-zvolen

Som profesionálny svadobný kameraman z Kremnice (skúsenosti mám +10 rokov s natáčaním). Keďže som z Kremnice, je to fakt kúsok pre mňa prísť do Zvolena. Preto neúčtujem žiadne cestovné náklady extra, Zvolen poznám, spravil som tam aj v okolí niekoľko svadieb. Veľmi rád chodievam so svojou rodinou na Pustý Hrad (asi aj 5x za rok :D, úplne nepodstatná informácia, že?). Poznám ale aj okolité lokality ako je Vígľaš, Zvolenská Slatina, Sliač, Budča, Kováčová a pod. Nechcem už písať toľko o mne :D. preto si prosím pozrite zopár video-ukážok a rozhodnite sa sami či ma kontaktujete.


Hľadáte kvalitného a spoľahlivého fotografa, kameramana, DJ-a, kapelu či starejšího? Ak chcete ušetriť čas a námahu, viem Vám OKAMŽITE ZASLAŤ mnou overených ľudí, ktorých poznám a ja osobne vždy odporúčam! Ak máte záujem je to rýchle, ľahké a ZADARMO viac info je tu.


Krátky trailer zo svadby Pere a Anka (bola to "multi-kultúrna svadba" Španielsko + SVK)


Ak hľadáte niekoho, kto Vám natočí celý svadobný deň "filmovým" spôsobom, plnom emócií a hovoreného slova, ak nechcete to nudné 3-hodinové video, čo sa robilo kedysi, som tá správna voľba. Samozrejmosťou ale je, že vždy odovzdávam aj celé časti momentov, ktoré si želáte. Preto sa nemusíte báť, že o niečo prídete! Zvyčajne okrem svadobného filmu a klipu odovzdávam aj cca 1-2 hodiny extra materiálov úplne ZADARMO.Ďalšie užitočné info:Ukážka zo svadby Sonky a Radka na Zvolenskom zámku (obrad) a hostina v hoteli Poľana:

V prípad záujmu a preverenia info o dostupnosti či mojej ceny, ma prosím kontaktujte na: info@svadobny-kameraman.sk Viem pomôcť aj pri hľadaní DJ, kapely, súboru na čepčenie, fotografa, starejšieho a iných vecí :).


Odporúčam Vám tiež troška sa "prehrabať" v mojom blogu možno nájdete nejaké užitočné informácie:OHLASY tvz. referencie priamo od Radka a Sonky na ich svadobné video:


"Miško, ďakujeme za úžasné video. Neviem ani slovami opísať, akú krásnu spomienku si nám spravil. Zimomriavky som mala po celý čas a znova som sa vrátila k tomu dňu. Som rada, že si to takto spracoval, je to jednoducho TOPKA. Ďakujeme."
Comments


HĽADÁŠ KAMERAMANA

NA SVOJU SVADBU? NAPÍŠ MI...

bottom of page