top of page
Bride Posing_edited_edited.jpg

Potrebujete POMOC?

Získajte E-KNIHU: Plánujeme svadbu krok po kroku

TERAZ úplne ZADARMO! 

+ EXTRA: Svadobná kalkulačka nákladov a ZOZNAM úloh

  • Writer's pictureMichal S.

Svadobná sála / hostina / priestory Žiar nad Hronom a okolie

Zostavil som pre Vás zoznam svadobných priestorov (sál) : Žiar nad Hronom a jeho okolie. Dúfam, že Vám to pomôže a vyberiete si pre Váš deň "D" tú pravú...svadobna-sala-priestor-hostina-ziar-nad-hronom

Máte problém nájsť kvalitného a spoľahlivého fotografa, kameramana, DJ-a, kapelu či starejšieho? Ak chcete ušetriť čas a námahu, viem Vám OKAMŽITE ZASLAŤ mnou OVERENÝCH ľudí, ktorých poznám a ja osobne vždy odporúčam! Ak máte záujem je to rýchle, ľahké a ZADARMO viac info je tu.


Zoznam je vytvorený podľa mojich skúseností (živím sa ako svadobný kameraman), kde som natáčal svadby. Ak zistíte nejakú chybu, alebo nejaký svadobný priestor som zabudol, dajte mi prosím vedieť na: info@svadobny-kameraman.sk Poradie je ľubovolné, NEJDE O ŽIADNE ODPORÚČANIE! Dúfam, že Vám to pomôže :). Pozn.: nie sú v ňom všetky kultúrne domy z dedín.


Hotel Luna (Žiar nad Hronom)


Pre mňa krásny priestor priamo v centre Žiaru nad Hronom. Parkovanie môže a nemusí byť problém. Sála je pekná, moderná s možnosťou ísť na bar, či sa "prevetrať" na terasu. Nie je to obrovské, ale na veľa svadieb bude stačiť...https://hotelluna.eu/Hotelová akadémia ZH "Cukrík" (Žiar nad Hronom)


Pre ľudí, čo žijú v ZH asi známy priestor. Predpokladám, že to bude lacnejší priestor ako Luna (treba si však preveriť). Obsluhu a jedlo, ak sa nemýlim zabezpečujú žiaci (čo neberiem ako negatívne). Priestor je fajn, v strede je parket, pomedzi stĺpy. Oddelený priestor na "foto-kútik", či večerný raut (večerné pohostenie). Možnosť parkovania lepšia za mňa ako v Lune. Parket sa mi páči ale viac v Lune (taktiež to nie je také "moderné a štýlové" ako v Lune). odkaz: https://hotelovkazh.edupage.org/Reštaurácia Dvor Lehôtka (Lehôtka pod Brehmi)


Žiaľ priestorov v ZH tak veľa nie je (ak nepočítam ešte nejaké reštaurácie ako Bowling či Palubu, kde si možno zriadite tiež svadbu). Preto musíte hľadať aj "mimo" mesta. Toto je novší, tiež zaujímavý priestor... https://www.dvorlehotka.sk/Motorest Ladomer (Ladomerská Vieska)


Lokalita a parkovanie super. Troška väčší kľud od mesta. Blízko je pumpa, priestor je pekný, útulný. Je to "iný štýl" ako Luna, ale pekné. Možnosť posedenia vonku a nie je to ďaleko od mesta. Preverte si kapacitu, asi pre hostinu o 100 a viac ľudí bude problém (ale určite si to preverte). web: https://motorestladomer.eatbu.com/?lang=sksvadobny-kameraman-okres-ziar-nad-hronom


Zlatý strom / Zlatý potok (Bartošová Lehôtka)


Už troška ďalej od Žiaru smerom na Kremnicu. Pokojné miesto, v prírode, ešte pred vstupom do dediny. Nedá sa minúť, parkovanie je aj v zadu na lúke. Priestory sú pekné, aj s možnosťou na spanie. Výhoda (možno aj nevýhoda) je oddelený parket s barom. Zase ľudia sa vedia lepšie porozprávať. Jedlo čo si pamätám ja, bolo vždy dobré. Miesto v rohu aj na foto-kútik. https://www.facebook.com/motorestzlatypotok/Dom kultúry Prochot (Prochot)


Áno, spomínal som, že Kultúrne domy vynechávam zo zoznamu, ale toto nie je taký klasický "kulturák". Je pekne prispôsobený a vyzdobený na "svadobné" príležitosti a vôbec sa necítite ako v kultúrnom dome. To je ale môj pohľad. Priestor veľký, parket veľký. Parkovanie priamo tam pred alebo potom niekde v dedine. Možnosť tiež "vyvetrať" sa počas svadby je z boku vonku. Super aj pre väčší počet hostí...https://www.prochot.eu/


Iné


Ak by aj toto bolo málo vyskúšajte moje ďalšie články v mojom svadobnom blogu: zoznam sál Zvolen, zoznam sál Nová Baňa / Žarnovica, zoznam sál Banská Bystrica, zoznam sál Kremnica.
O autorovi článku:


Michal je profesionálny svadobný kameraman. Svadby robí po celom Slovensku. Ak máte záujem o jeho služby, jeho portfólio nájdete na www.svadobny-kameraman.sk či mu napíšte mail na: info@svadobný-kameraman.skRecent Posts

See All

Comments


HĽADÁŠ KAMERAMANA

NA SVOJU SVADBU? NAPÍŠ MI...

bottom of page