top of page
Bride Posing_edited_edited.jpg

Potrebujete POMOC?

Získajte E-KNIHU: Plánujeme svadbu krok po kroku

TERAZ úplne ZADARMO! 

+ EXTRA: Svadobná kalkulačka nákladov a ZOZNAM úloh

  • Writer's pictureMichal S.

Starejší na svadbu Zvolen zoznam

Vyhľadal som pre Vás Starejších z mesta Zvolen a blízkeho okolia + urobil zoznam, kde si môžete kliknúť priamo na ich kontakt...nech Vám to dobre poslúži :).


starejsi-na-svadbu-zvolen

Máte problém nájsť kvalitného a spoľahlivého fotografa, kameramana, DJ-a, kapelu či starejšieho? Ak chcete ušetriť čas a námahu, viem Vám OKAMŽITE ZASLAŤ mnou OVERENÝCH ľudí, ktorých poznám a ja osobne vždy odporúčam! Ak máte záujem je to rýchle, ľahké a ZADARMO viac info je tu.


Keďže sa pohybujem vo "svete" svadieb, už niekoľko rokov ako svadobný kameraman, viem, že zohnať starejšího nebýva ľahké (nie je ich veľa a sú často aj viac ako rok dopredu obsadení). Preto som urobil prácu za Vás a vytvoril som zoznam starejších, ktorí sú z okolia Zvolen + vždy môžete kliknúť na odkaz, kde ich kontaktovať. Rozšíril som to aj na ďalšie oblasti, ak by boli náhodou už rezervovaní. Ak rozmýšľate či mať starejšieho na svadbe a koľko to tak stojí, napísal som článok aj o tomto probléme. Upozorňujem, že zoznam pozostáva z mien starejších, ktorých poznám aj nepoznám. Ide teda len o zoznam, nie moje odporúčanie! Ak niekoho odporúčam, väčšinou nájdete nejaký rozhovor s ním alebo článok k tomu...prosím vo vlastnom záujme si overte či je starejší v mojom zozname dobrý alebo nie (využiť môžete rôzne portále alebo Facebook a pod.).

ZOZNAM Starejších Zvolen a okolie:


Pozn.: žiaľ nemám toľko času, aby som každý link denne kontroloval alebo aby som preveroval, či starejší ešte svoje povolanie robí. Preto sa ospravedlňujem za chyby a nefunkčné linky. Ak zistíte nejakú chybu, či máte pre mňa ďalšie meno, kontaktujte ma na: info@svadobny-kameraman.sk


Pozn.2: niektorí z nich sú aj DJ, niektorí sa prezentujú len ako "Starejší".


Pán Starejší (Očová) WEB-ový kontakt

Jozef Pavlov (Detva) WEB-ový kontakt

Martin Tužinský (Nová Baňa) WEB-ový kontakt

Štefan Sklenár (Zvolen) WEB-ový kontakt

Marek Ťažký (Čierny Balog) WEB-ový kontakt

Miroslav Suja (Zvolen) FACEBOOK-ový kontakt

Tibor Kútik (Zvolen) WEB-ový kontakt

Martin Kminiak (Svätý Anton) WEB-ový kontakt

Miroslav Slovák FACEBOOK-ový kontakt

Štefan Ištok (Žarnovica) FACEBOOK-ový kontakt

Starejší z Hontu FACEBOOK-ový kontakt

Igor Lazárek (Žarnovica) FACEBOOK-ový kontakt

Róbert Karabín (Banská Bystrica) WEB-ový kontakt

Ján Plavucha (Hriňová) FACEBOOK-ový kontakt

Ivan Potančok (Veľká Lúka) FACEBOOK-ový kontakt

Adam Ponický (Zvolen) FACEBOOK-ový kontakt

Strelec Martin (Zvolen) WEB-ový kontaktAk si neporadíte, tak vyskúšajte moje ďalšie zoznamy: Starejší Trenčiansky kraj, Starejší Nitriansky kraj. Dúfam, že pomôže :).O autorovi článku:


Michal je profesionálny svadobný kameraman. Svadby robí po celom Slovensku. Ak máte záujem o jeho služby, jeho portfólio nájdete na www.svadobny-kameraman.sk či mu napíšte mail na: info@svadobný-kameraman.sk


Commentaires


HĽADÁŠ KAMERAMANA

NA SVOJU SVADBU? NAPÍŠ MI...

bottom of page