top of page
Bride Posing_edited_edited.jpg

Potrebujete POMOC?

Získajte E-KNIHU: Plánujeme svadbu krok po kroku

TERAZ úplne ZADARMO! 

+ EXTRA: Svadobná kalkulačka nákladov a ZOZNAM úloh

  • Writer's pictureMichal S.

Lodenica Šintava / Svadba Mária & Martin / Svadobný kameraman Sereď

Mária & Martin si ma vybrali za svojho svadobného kameramana na svoj deň "D". Svadba sa konala v Seredi. Obrad mali v Kaplnke nanebovzatia Panny Márie (Katolícky kostol v Seredi) a hostina bola v Lodenici Šintava.


Máte problém nájsť kvalitného a spoľahlivého fotografa, kameramana, DJ-a, kapelu či starejšieho? Ak chcete ušetriť čas a námahu, viem Vám OKAMŽITE ZASLAŤ mnou OVERENÝCH ľudí, ktorých poznám a ja osobne vždy odporúčam! Ak máte záujem je to rýchle, ľahké a ZADARMO viac info je tu.Prípravy, fotenie a veľké prekvapenie!


Deň sme začali samozrejme prípravami - resp. obliekaním. Veľmi sa mi páčilo, že sa ho zúčastnila aj najbližšia rodina (pomoc pri obliekaní sa vždy hodí - aj to lepšie na videu vyzerá). Rodina dokáže vytvoriť krásnu atmosféru, nič sa nevyrovná tomu, keď Vás oblieka mamka či ocino :).


Po obliekaní sme sa vybrali von, na svadobné fotenie, do neďalekého parku pri krásnom kostole Sv. Jakuba v Dolnej Strede. Ešte ale predtým, čakalo na ženícha (neskôr i nevestu) obrovské prekvapenie v podobe veterána Cadilac Eldorado 1971-1978 (dúfam, že som to dobre našiel :D), ktorého zajednal brat nevesty. Ženích skoro ani nedýchal, keď ho prvýkrát uvidel....Nevestu toto prekvapenie čakalo v spomínanom parku v Dolnej Strede, kde čakala na ženíchov príchod a kde sa mali vidieť prvýkrát. Veď pozrite si video....
Obrad

Potom ako sa tieto naše hrdličky odfotili (ja som spravil pár záberov) v parku, sme sa pomaly presúvali už do kaplnky, na ich obrad.


Kaplnka nanebovzatia Panny Márie je krásne, čarovné miesto. Mali sme pekný slnečný deň (svadba bola začiatkom júla. Parkovanie nie je hneď pri kaplnke, ale oproti cez cestu, za mňa však žiadny problém. Čo sa mi páčilo, bolo to okolie, také tiché, príjemné. Musím pochváliť aj obrad, kde sa mi podarilo využiť krásny prejav aj v ich videu (aj v svadobnom klipe, aj v svadobnom filme). Vždy veľmi pomôže, ak je pekná reč, buď na obrade, či na hostine (tu sme mali oboje). Nasledovali samozrejme gratulácie pred kaplnkou a hor sa na hostinu!kameraman na svadbu seredNajprv, po príchode všetkých hostí, sme si dali spoločnú fotku na terase a nasledovalo privítanie personálom a rozbíjanie taniera. Po pozametaní a usadení hostí do sály, sa Martin pochlapil a odniesol svoju nevestu, skoro až úplne ku stolu (zaniesol by ju určite aj ďalej, ale už tam sedeli rodičia :)). Jedlo hodnotím ako dobré. Čo sa mi páčilo, je aj oddelený priestor na tancovanie a celkom veľký parket. Má to výhodu, že hudba tak "nehučí" a ľudia sa môžu hocikedy porozprávať. Možno je to ťažšie pre hudbu vytiahnuť ľudí do tanca, ale poradia si...Veľmi pekný nápad bola aj ZMRZLINA! Neviem či to bol nápad personálu alebo je to bežné, no perfektne to sadlo do teplého, letného dňa, nehovoriac aj o čapovaní piva priamo zo suda...paráda. Na Lodenici sa mi tiež páči pekný bar a taktiež veľmi pekná a praktická terasa, kde sa hostia mohli porozprávať, oddýchnuť, vyvetrať deti a niektorí aj pobafkať. Celé to riešenie priestoru sa mi páči. Ich web a viac info o nich je tu: https://www.lodenicasintava.sk/Posledné slová...


Na túto svadbu budem určite spomínať rád a dúfam, že sa s Máriou a Martinom ešte niekedy stretnem, možno aj niekde v Seredi, či na niekoho svadbe! Rozmýšľam akú radu alebo tip by som Vám dal na záver....No určite plánujte dobre, nenatrieskajte si svoj deň veľmi naplno a nechajte si kopec rezervy. A čo je hlavné? Určite si nerobte vrásky z toho, že niečo nevyšlo. Málo kedy je to dokonalé. No ak budete nastavený na to, že áno, môže sa niečo pokaziť. Nebudete tak sklamaní a užijete si to viac! Ak potrebujete nejaké rady či tipy, popozerajte si môj BLOG, a ak Vás napríklad zaujímajú "normálne ceny" fototgrafa či kameramana pozrite si tento príspevok.O autorovi článku:

Michal je profesionálny svadobný kameraman. Svadby robí po celom Slovensku. Ak máte záujem o jeho služby, jeho portfólio nájdete na www.svadobny-kameraman.sk či mu napíšte mail na info@svadobný-kameraman.sk.

Comments


HĽADÁŠ KAMERAMANA

NA SVOJU SVADBU? NAPÍŠ MI...

bottom of page