top of page
Snímka obrazovky 2021-10-22 o 14_edited.jpg

O MNE

Niečo o mne....Som manžel, otec, svadobný kameraman, ale aj fotograf (nefotím ale svadby, skôr iný žáner). Okrem toho, že moja práca je moje hobby a MILUJEM TO, rád si pozriem dobrý film či seriál. Občas zbehnem do fitka (stále to nie je vidieť :D). Máme psíka Cindy (Jack Russel), radi cestujeme - "zbierame" hlavne ostrovy, ale obdivujeme aj krásy na Slovensku! Vraj som celkom vtipný, kreatívny a priateľský....ale dosť o mne :).


Som skôr "pozorovateľ", pretože verím, že ozajstné emócie sa nedajú hrať a je to vidno i na samotných záberoch. Videá tvorím dynamickejšie, veľa strihu, veľa rôznych uhlov, detailov, vyberám kvalitnú "nekomerčnú" hudbu, snažím sa nevstupovať do deja a hlavne byť v strehu.

Svoj štýl zhodnotím takto: svadobná reportáž s množstvom emotívnych, romantických či zábavných momentov a detailov, ktoré sa snažím natočiť a podať skôr "filmovejším" štýlom a vyvolať v divákovi emóciu. Často v krátkych klipoch vyzdvihujem lásku, no v dlhých verziách (svadobnom filme) ukazujem aj zábavu a dobrú náladu.  

Michal Schwarz

Michal Schwarz, svadobný fotograf / svadobný kameraman

"Šikovný, ústretový a profesionálny....presne takýto je tento chalan Michal ... Na svadbe bezproblémový, všetky krásne momenty zachytené a keď pozeráme hotové video, máme pocit, akoby sme sa vrátili v čase a náš najkrajší deň prežívame znovu.

Ďakujeme krásne a odporúčame všetkými desiatimi."

Veronika & Marek

bottom of page